Aplikacja Wytyczne PNWM

Polski

Ankieta dla nauczycieli i nauczycielek dotycząca współpracy z domami spotkań|placówkami kształceniowymi w ramach projektu modelowego „Współpraca szkół i domów spotkań|placówek kształceniowych w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży”

Polski
Tutaj mogą Państwo wpisać od kiedy z przerwami współpracuje Państwa szkoła z niemiecką placówką kształceniową
Bardzo dziękuję za odpowiedzi na pytania!
Godzin

Newsletter PNWM

Polski
Dane osobowe
Podane dane osobowe są poufne i nie będą przekazywane dalej w sposób niezgodny z celem, w jakim zostały pobrane, ani osobom nieuprawnionym.
Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych
Administratorem podanych danych osobowych jest: Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, ul. Alzacka 18, 03-972 Warszawa / Deutsch-Polnisches Jugendwerk, Friedhofsgasse 2, 14473 Potsdam.
Inspektor Danych Osobowych PNWM jest do Państwa dyspozycji pod ogólnym adresem pocztowym PNWM lub mailowym: ochronadanych@pnwm.org. Wszystkie dane kontaktowe i dalsze informacje na temat ochrony danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod www.pnwm.org/ochrona-danych.

Zostałam/em poinformowana/y, że moje dane osobowe są przyjmowane w związku z wyżej wymienionym celem i będą przetwarzane i wykorzystywane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem UE ochronie danych (RODO).

Zostałam/em również poinformowana/y o tym, że:
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest wymogiem niezbędnym dla wysyłania przez PNWM newslettera,
 • mogę odmówić wyrażenia zgody, co oznacza, że nie otrzymam newslettera,
 • posiadam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
 • przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznam, że przetwarzanie moich danych osobowych narusza obowiązujące przepisy,
 • w każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę ze skutkiem na przyszłość. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: ochronadanych@pnwm.org. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.
 • dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób w pełni zautomatyzowany i nie będą profilowane.
 • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  Polski
  Dane osobowe
  Potrzebne nam są przynajmniej dane z pól oznaczonych (*). Przetwarzamy i korzystamy
  z Państwa danych osobowych wyłącznie w określonym przez Państwa celu. Podane dane osobowe są poufne i nie będą przekazywane w sposób niezgodny z celem, w jakim zostały pobrane. Przekazywanie Państwa danych osobom nieuprawnionym jest wykluczone.
  Adres mailowy będzie wykorzystywany do dalszego kontaktu z Państwem.
  wraz z kierunkowym danego kraju
  Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych
  Administratorem podanych danych osobowych będzie Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
  z siedzibą przy ul. Alzackiej 18, 03-972 Warszawa. Inspektor Ochrony Danych PNWM jest do Państwa dyspozycji pod ogólnym adresem pocztowym PNWM lub mailowym: ochronadanych@pnwm.org. Dokładne dane kontaktowe PNWM i szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej www.dpjw.org/ochrona-danych.

  1. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale jest wymogiem koniecznym do nawiązania kontaktu z Państwem i właściwej realizacji kierowanych do nas zapytań czy próśb.

  2. W związku z przetwarzaniem danych osobowych mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się niezgodnie z obowiązującym prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

  3. Mogą Państwo w każdym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez wysłanie nam informacji mailowej na adres: ochronadanych@pnwm.org. Wycofanie zgody nie narusza prawa do przetwarzania danych osobowych do momentu jej wycofania.

  4. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób w pełni zautomatyzowany oraz nie będą profilowane.

  Tylko dla tłumaczy / multiplikatorów i osób współpracujących z PNWM

  Nagroda Młodzieży. "Razem w Europie. Jeden cel"

  Polski
  Adres wysyłki
  Informacje o projekcie
  Informacje dot. zamówienia T-shirtów
  RozmiarIlość (damskie)Ilość (męskie)
  XS
  S
  M
  L
  XL

  Seminarium "Fit for Diversity", 9-12 maja w Gdańsku

  Polski
  Dane uczestnika
  Informacje dotyczące udziału w seminarium
  *Liczba pokoi jednoosobowych jest ograniczona
  Uzasadnienie chęci udziału w seminarium

  Auszeichnung für langjährige Partnerschaften Wyróżnienie dla długoletnich partnerstw

  Undefined

  Test Formular für SOWA/ WEB-SOWA /OASE

  Undefined
  (z.B.: Projektdaten, Sachbericht etc.)
  Pliki muszą mieć mniej niż 800 bajtów.
  Dozwolone typy plików: gif jpg png txt pdf doc docx.

  Ankieta: Polsko-niemiecko-ukraińskie forum „Młodzież na Ukrainie”, 19.05. 2017, Berlin

  Polski
  Te dane są nieobowiązkowe. Ankietę mogą Państwo wypełnić anonimowo. Jednak w przypadku pytań zwrotnych, odnoszących się do konkretnych Państwa odpowiedzi, będą nam one bardzo pomocne.
  1 (bardzo dobrze) – 5 (źle)
  1 (bardzo dobrze) – 5 (źle)

  Formularz zgłoszenia na Konferencję Jednostek Centralnych PNWM, 16-18.10.2017 r. w Krakowie

  Polski
  Na ten adres otrzymają Państwo w ciągu kilku dni indywidualne potwierdzenie otrzymania zgłoszenia.
  P
  Zgłoszenie
  W przypadku wcześniejszego przyjazdu uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty dodatkowego noclegu (120 PLN/noc).
  :
  W przypadku zebrania się w dniu rozpoczęcia konferencji (16.10), w tym samym czasie w zaznaczonych powyżej lokalizacjach większej grupy podróżujących, postaramy się w miarę możliwości zorganizować wspólny transport do Przegorzał.
  Prosimy nie rezerwować już pokoi jednoosobowych! Do dyspozycji są wyłącznie pokoje dwuosobowe. Ze względów technicznych pytanie nie zostanie usunięte z formularza.
  Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie tej kwestii z podaną osobą. Postaramy się w miarę możliwości zrealizować Państwa życzenia.
  W przypadku zgłoszenia się odpowiedniej ilości osób, spotkanie grupy roboczej odbędzie się we wtorek, 17.10.2017 r. w popołudniowym bloku warsztatów.
  Poniżej proszę zaznaczyć nazwisko wybranego pracownika.

  Niniejszym zgłaszam się wiążąco na Konferencję Jednostek Centralnych, która odbędzie się w dniach 16-18.10.2017 r. w Krakowie-Przegorzałach.

  Dziękujemy za zgłoszenie! Do zobaczenia w Krakowie!

  Strony

  Subskrybuj DPJW Formulare / formularze PNWM RSS