Lviv Calling

Українсько-польсько-німецький форум для мультиплікаторок та мультиплікаторів роботи з молоддю

12 – 16.09.2018, Львів

В кінці даного формуляра заявки Ви знайдете актуальну програму заходу, яку можна завантажити
Термін подання заявок - до 24.06.2018

Мови: українська, польська, німецька; ми забезпечуємо також синхронний переклад

Відшкодування транспортних витрат: ПНСМ повертає до 90% від вартості транспортних витрат та не більше 5000 гривень.

Вартість участі: 1500 гривень (включає в себе: 4 ночівлі в двомісному номері, харчування, матеріали, участь у туристичній та культурній програмі).

Вартість плати для учасників зі Львова (не потрібнo житло) становить 500 гривень і включає участь у всій програмі та харчування.

Інформацію про розміщення в одномісному номері можна знайти у формулярі заявки.

Особисті дані
Aдреса електронної пошти використовуватиметься для подальших контактів з Вами (підтвердження прийняття заявки, підтвердження отримання оплати та ін.)
wraz z kierunkowym danego kraju
Моя заявка
*Вкажіть, будь ласка, наступну інформацію: участь країн (DE-PL-UA / DE-PL / PL-UA /DE-UA), дата, місце та кількість реалізованих проектів, а також яку роль виконували Ви у даному проекті (опікун/ка, організатор/ка, учасник/ця)
Proszę wskazać tylko ten język/te języki, w którym posługują się Państwo w stopniu komunikatywnym.
Участь в проектах ПНСМ
Чи брали Ви участь у навчаннях, тренінгах, семінарах чи схожих проектах, організованих Польсько-німецькою співпрацею молоді (ПНСМ)?
Оплата за участь у форумі
За участь у форумі ПНСМ стягується оплата у розмірі 1500 гривень. Чи бажаєте отримати електронне підтвердження про оплату?
За участь у форумі ПНСМ стягується оплата у розмірі 1500 гривень. Чи бажаєте отримати електронне підтвердження про оплату?
Одномісні номери
Учасникам біржі ми забезпечуємо проживання у двомісних номерах. У нас також є обмежена кількість одномісних номерів. На жаль, ми не можемо забезпечити проживання в одномісних номерах всім учасникам - будь ласка, зрозумійте нас. За одномісний номер необхідно внести до ПНСМ додаткову оплату в розмірі 1745 гривень (загальна вартість за участь становить 3245 гривень) на особу.
Як Ви дізналися про біржу контактів?
Правова інформація
Реєстрація є можливою лише після вираження згоди на обробку даних для цілей реєстрації та погодження із загальними умовами участі.


Надання персональних даних є необхідною вимогою для реалізації, розрахунків та перевірки проекту ПНСМ. Відмова надання персональних даних унеможливлює участь в проекті.
Я погоджуюсь на збір, обробку та використання моїх даних Польсько-німецькою співпрацею молоді з метою надсилання інформації про вищевказану подію протягом 4 тижнів з моменту завершення вищезгаданої події.
(У розділі "Інформація про ПНСМ" “ Ви можете залишити персональні дані в системі даних ПНСМ.)
Я був/ла поінформований/а про те, що мої персональні дані збираються у зв'язку з вищезгаданою метою і будуть оброблятися та використовуватися відповідно до базового положення ЄС про захист даних (EU-DSGVO).

Адміністратором наданих персональних даних буде:
Deutsch-Polnisches Jugendwerk, Friedhofsgasse 2, 14473 Potsdam, datenschutz@dpjw.org.

Мене також повідомили про те, що:
 • надання персональних даних є добровільним, але водночас це необхідна вимога для реєстрації участі, розрахунків та перевірки проекту,
 • я можу відмовитися від надання згоди, а це означає, що моя участь у проекті не буде можливою
 • у мене є право на доступ до своїх персональних даних, їх спростування, усунення, обмеження їхньої обробки, відмову від згоди, перенесення даних і заборони на обробку своїх персональних даних,
 • я маю право звернутися до контролюючого органу, якщо вирішу, що обробка моїх персональних даних порушує чинне законодавство,
 • я можу відкликати свою згоду в будь-який час у майбутньому. Для того, щоб відкликати свою згоду, достатньо надіслати відповідну інформацію на електронну адресу: datenschutz@dpjw.org Відкликання згоди не вплине на законність обробки даних до її відкликання,
 • персональні дані не будуть оброблятися повністю автоматично і не будуть профілюватися.
 • Інформація про ПНСМ
  Вираження даної згоди не є необхідним для участі в проекті ПНСМ.

  Правова заявка на участь у проекті ПНСМ з 12 по 16 вересня 2018 року в місті Львові. Оскільки кількість учасників обмежена, ми підтвердимо Вашу участь у проекті електронною поштою після завершення терміну подання заявок.

  Dziękujemy za interesowanie! Vielen Dank für Ihr Interesse! Щиро дякуємо!