Lviv Calling - відкритий захід 15.09.2018

Будь ласка, заповніть формуляр латинкою, тому що список учасників ми роздамо всім у друкованому вигляді під час заходу.

Особисті дані
Чи погоджуєтеся на те, щоб ваші контактні дані (ім'я, прізвище, організація) були розміщені у списку учасників, який буде доступним під час події?
Правова інформація
Реєстрація є можливою лише після вираження згоди на обробку даних для цілей реєстрації та погодження із загальними умовами участі.

1. Надання персональних даних є необхідною вимогою для реалізації, розрахунків та перевірки проекту ПНСМ. Відмова надання персональних даних унеможливлює участь в проекті.

2. Адміністратором наданих персональних даних у вищезгаданому обсязі є організатори проекту та організація «Польсько-німецька співпраці молоді" (ПНСМ) з відділеннями: Alzacka 18, 03-972 Warszawa та Friedhofsgasse 2, 14473 Potsdam. В обох офісах ПНСМ було призначено інспектора з питань захисту даних, з яким можете зв'язатися в офісі адміністратора: ochronadanych@pnwm.org / datenschutz@dpjw.org. Персональні дані обробляються та використовуються відповідно до Загальної постанови ЄС «Про захист даних» (RODO) і будуть зберігатися протягом 5 років з моменту завершення проекту. Персональні дані, що мають важливе значення для бухгалтерських розрахунків, будуть зберігатися протягом 10 років і після завершення цього терміну будуть видалені.

3. Проект організовано у співпраці з українським партнером «Інша Освіта», тому ваші дані, подані у реєстраційній формі, будуть конфіденційно та у безпечній формі передані «Іншій Освіті» для реалізації заходу.

4. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних, їх спростування, видалення, обмеження їхньої обробки, відмову від згоди, перенесення даних та внесення спротиву щодо обробки ваших персональних даних. Ви маєте право подати скаргу до контролюючого органу, якщо ви вважаєте, що обробка персональних даних порушує чинне законодавство.

5. Щоб відкликати свою згоду, достатньо надіслати відповідну інформацію на електронну адресу: ochronadanych@pnwm.org / datenschutz@dpjw.org. Відкликання згоди не вплине на законність обробки даних до відкликання згоди.

6. персональні дані не будуть оброблятися повністю автоматично і не будуть профілюватися.

Інформація про ПНСМ
Згода на використання зображення
Я виражаю згоду на запис в рамках фотофіксації під час проекту ПНСМ мого зображення та використання його Польсько-німецькою співпрацею молоді. ПНСМ може публікувати фотографії з моїм зображенням на веб-сайті (www.dpjw.org / www.pnwm.org, http://www.vielfaltdpjw.dpjw.org/, http://www.roznorodnoscpnwm.pnwm.org/ а також у соціальних мережах Instagram ( https://www.instagram.com/dpjw_pnwm/),та Facebook (https://www.facebook.com/DPJWPNWM/?ref=aymt_homepage_panel) та Twitter ( https://twitter.com/pnwm_dpjw та https://twitter.com/dpjw_pnwm ) а також у щорічному звіті ПНСМ за 2018/2019 рр. Я виражаю згоду на отримання доступу до вищезгаданих матеріалів співробітникам відділу зв'язків з громадськістю в Польщі та Німеччині. Передача матеріалів з моїм зображенням польським чи німецьким засобам масової інформації для друку однозначно вимагає моєї згоди. Якщо не з'являться законні підстави для зберігання моїх даних, щонайпізніше через три роки вони будуть видалені. У будь-який час я маю право відкликати свою згоду (див. право відкликати згоду в «інформаційній частині»).

Даним підтверджую мою обов'язкову участь у події "Lviv Calling" 15.09.2018 у Львові.

Дякуємо за Ваше зацікавлення форумом!