TRIYOU Online: українсько-польсько-німецькі воркшопи для організаторок та організаторів тристоронніх молодіжних обмінів

Подія відбуватиметься онлайн з 22 по 22 листопада 2021 року.
Ми чекаємо на ваші заявки до 14 листопада.

Про результати відбору учасниць та учасників ми повідомимимо не пізніше 17-го листопада.

 
1 Start 2 Complete
Інформація про обробку та захист ваших персональних даних
1. Надання персональних даних є добровільним, але є обов'язковою умовою для реєстрації, впровадження, та обліку онлайн-семінарів ПНМС. Якщо особисті дані не надаються, це перешкоджає участі у відповідному онлайн-семінарі.

2. Особою, відповідальною за персональні дані, що надаються для вищезазначених цілей, є організація “Польсько-Німецьке Молодіжне Співробітництво” (ПНМС) зі штаб-квартирою за адресою: Friedhofsgasse 2, 14473 Pоtsdam та Alzacka 18, 03-972 Warszawa. У ПНМС призначено двох співробітників із захисту даних, з якими можна зв’язатися у штабі відповідальної особи: datenschutz@dpjw.org / ochronadanych@pnwm.org. Персональні дані збираються, обробляються та використовуються відповідно до Загального регламенту ЄС про захист даних (EU GDPR) та зберігаються протягом п’яти років після закінчення проекту. Персональні дані, що мають відношення до фінансового обліку, зберігаються протягом 10 років, а потім видаляються або знищуються.

3. Що стосується ваших персональних даних, ви маєте право на інформацію про їх зміст, на виправлення, видалення або обмеження обробки, відкликати свою згоду та заперечити проти їх обробки. Ви маєте право подати скаргу до контролюючого органу, якщо, на вашу думку, обробка персональних даних порушує чинні норми.

4. Згоду можна відкликати, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу datenschutz@dpjw.org / ochronadanych@pnwm.org. Відкликання вашої згоди не впливає на законність обробки, здійсненої на основі вашої згоди до моменту відкликання.

5. Персональні дані не піддаються жодній повністю автоматизованій обробці та не використовуються для профілювання.